.

Костимот Led диоди 12pcs/многу Модни Личност Обичај Пластични Led Хривнија Девојки Деца Жените Спортски Роденден Wristband

Костимот Led диоди 12pcs/многу Модни Личност Обичај Пластични Led Хривнија Девојки Деца Жените Спортски Роденден Wristband

970.56
DEN 660.00 -32 %

Пристапност
Во достапна форма


12 PCS/МНОГУ Модни Личност Обичај Пластични led Хривнија LED Девојки деца Жените Спортски Роденден Wristband Опис : име на Производ : Прилагодено LED Хривнија Големина : 21 x 9 cm Боја : Црвена,Сина,Зелена,Бела,Розова Боја на led светло : Исто како боја на каросеријата со црвена, сина ,зелена, бела Тежина : 20g Led time : 12-48 Hours Светлина Режим : Постојана на,Брзо трепка Вклучувајќи батерија : вклучени Заменетата батерија : 3 x AG3 Копчето Батерии Повод : Одлична за бар,ктв,диско,концерт,партијата и сл. Пакет се Вклучени : 12pcs/многу 12 PCS/МНОГУ Модни Личност Обичај Пластични led Хривнија LED Девојки деца Жените Спортски Роденден Wristband 12 PCS/МНОГУ Модни Личност Обичај Пластични led Хривнија LED Девојки деца Жените Спортски Роденден Wristband 12 PCS/МНОГУ Модни Личност Обичај Пластични led Хривнија LED Девојки деца Жените Спортски Роденден Wristband

Главните карактеристики

Повод:
Број На Модел На:
PTL5050*12
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај На Косата Плетенка
Број на Компјутери:
12pcs
Блескав Време:
20-24 часа
Бренд Име:
CNOKYHOUSE