.

Моден Ел Жица Партија Шарени очила за сонце LED Осветлување Shutter Очила Трепка Led Прозрачна Фаза Очила

Моден Ел Жица Партија Шарени очила за сонце LED Осветлување Shutter Очила Трепка Led Прозрачна Фаза Очила

DEN 600.00

Пристапност
Во достапна форма


Моден Ел Жица Партија Шарени очила за сонце LED Осветлување Shutter Очила Трепка Led Прозрачна Фаза Очила
Материјал : Пластични чаши со ел блескав жица
Батерии : 2 buc АА батерии ( не се вклучуваат )

3. Пакување & Испорака
Ние брод од страна на EMS, DHL,FEDEX, Кина Пост воздух mail, Кина Пост воздух парцела и на друг начин.
DHL превозот обично трае 3-7 работни дена во зависност од земјата доставени до.
EMS превозот обично трае 8-12 работни дена во зависност од земјата доставени до.
FEDEX превозот обично трае 3-7working дена зависи од земјата доставени до.
Кина Пост Воздух Mail : превозот обично трае 15-30 работни дена во зависност од земјата доставени до.
Во нашиот бесплатен превозот нудат, ние ќе ви понуди голем број на превозот опции за клиентите, ве молиме да се разбере јасно некаде ние сме користење на изразат испорака начин.
·

Главните карактеристики

Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Децата Ден,април Будала Ден Свадба & Ангажирање,Нова Година,Велигден,Божиќ,денот на Благодарноста
Блескав Време:
1-2 часа
Број На Модел На:
H003
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Очила Со
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Производи име:
LED очила , dj очила , очила блескав
Бои:
како се покаже слика
Боја На Каросеријата:
како се покаже слика
Ракавици Големина:
Возрасни големина
Батеријата:
2 парчиња АА батерија
Повод:
Бар , DJ , божиќ, ноќта на Вештерките, партија настан фаза перформанси
Контрола:
Префрлете