.

Кинески Стил Кинески Карактер Лу Мувла Занает Уметност Силиконски Калап Сапун Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи S352

Кинески Стил Кинески Карактер Лу Мувла Занает Уметност Силиконски Калап Сапун Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи S352

239.52
DEN 228.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Ставка Опис
Материјал : Силикон
Заврши Сапун Тежина : 80 g
Мувла Големина на : 10.5*10.5*3.5 cm
Може да се направи Сапун Свеќа и други работи што како страна на мувла
Објектот боја автоматски ќе испрати
H igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Тоа е Мека и лесна за употреба
Рејтинг на температура : -40 centigrade на+210 centigrade
превозот

Главните карактеристики

Бренд Име:
Longzang
Материјал:
Силикони
Тема:
кинески стил
Број На Модел На:
s352
Обликот:
азбука
боја:
случаен