.

SCD645 Насловната Лента Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils DIY Албум Картички Декорација Втиснување Папка Умре Сече Мувла Нова Алатка

SCD645 Насловната Лента Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils DIY Албум Картички Декорација Втиснување Папка Умре Сече Мувла Нова Алатка

240.00
DEN 185.00 -23 %

Пристапност
Во достапна форма


започнете
крајот ПРОМОЦИЈА
започнете со Наслов Барови Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils DIY Албум Хартија Картички Декорација Втиснување Папка Занает Умре Сече Образец Алатки Бележник Матрицата Машина Висок Квалитет на Јаглерод Метал Челик Гравирање Сечење Умира За Scrapbooking Занает Хартија Картички Фото Албум Прави Шаблон Висок Квалитет на Обработка Технологија, Нормално Материјал Не Се Споредливи Материјал : Јаглерод Метал Челик Материјал : Со Употреба НА Крос-Машина за сечење, Повеќето Од Крст-машина за сечење Може да Се Користат За Тоа. Машина Големина : 11.2*за 3,7 см, 11*2.9 cm, 1.65*5cm, 2.2*5.1 cm


Главните карактеристики

Шаблон Тип:
Неправилни Слика
Број На Модел На:
SCD645
Шаблон Тип:
Наслов Барови
Материјал:
Јаглерод метал челик
Функција:
За DIY Scrapbooking Картички Одлуки, Фото Албум, Декорација, Разгледница,
функцијата 2:
Се користи За блок за цртање, печат албум, слика албум, сликарство албум, фото