.

Цветни документирање етнографски предмети за Сечење Метал Умира Матрицата Scrapbooking Фото Албум Картичка Хартија Втиснување Занает DIY

Цветни документирање етнографски предмети за Сечење Метал Умира Матрицата Scrapbooking Фото Албум Картичка Хартија Втиснување Занает DIY

138.24
DEN 124.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Количина : 1x Сечење Умира Материјали : Челик метална Боја : сребро сребро Големина(aprrox) : 16*4cm,16*2.5 cm
Конверзија : 1cm=0.39 инчен /1 инч =2.54 см Можеби 0.1-0.2 cm разликува поради рачни мерења - Висок квалитет тенок метал cutting умира направен од 100% челик - Намалување на хартија ткаенини и многу повеќе - да Работи во повеќето големи брендови на умре сечење машини

Главните карактеристики

Шаблон Тип:
Цвет
Број На Модел На:
D221