.

Свила за Јачина на Eyelash Продолжување 12 линии/коцки Мека и Природни Долго Лажни Трепки 3D индивидуални Трепките witn Бесплатен превозот

Свила за Јачина на Eyelash Продолжување 12 линии/коцки Мека и Природни Долго Лажни Трепки 3D индивидуални Трепките witn Бесплатен превозот

220.32
DEN 132.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Навивам:
B, C, D
Дебелина:
Од 0,05 мм, 0.07 мм, 0.10 мм, 0.12 мм, 0.15 mm, 0.20 мм, 0.25 mm
Должина:
8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, Mix
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Количина:
1
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Бренд Име:
NEWCOME
Големина:
as picture
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Трепки Terrier:
Други
Број На Модел На:
1-6
Навивам:
Б/В/Д
Дебелина:
Од 0,05 мм-0.25 mm
Должина:
8mm-15mm
Материјал:
Кореја Свила Mink Удари Со Камшик
боја:
Природни
Предности:
Мека и Издржлив
Е customered :
Yes