.

2 Парчиња/многу Нови Индивидуални Eyelash Продолжување Палета Smart Кристал Лепак Носителот Лажни Трепки Лепило Лепак Носителот

2 Парчиња/многу Нови Индивидуални Eyelash Продолжување Палета Smart Кристал Лепак Носителот Лажни Трепки Лепило Лепак Носителот

331.20
DEN 216.00 -35 %

Пристапност
Во достапна форма


Пакет :
1 lot = 2 компјутери
Дијаметар : 4.8 cm

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Големина:
diameter
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Лажни Eyelashe Должина:
над 1,5 см
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Број На Модел На:
кристал влошки
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Лажни Трепки Стил:
Други
Бренд Име:
Eyemix
Количина:
2 компјутери