.

Трговија на големо 1000pcs/многу Модни Риба Сирена Шминка Четки Руменило во Прав Фондацијата Козметички Алатки Контура ББ Крем сочинуваат Четка

Трговија на големо 1000pcs/многу Модни Риба Сирена Шминка Четки Руменило во Прав Фондацијата Козметички Алатки Контура ББ Крем сочинуваат Четка

DEN 86160.00

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики :
Стилски и преносни фондацијата четка за практично користење.
Изработени од мек, најлон коса, освои't иритираат вашата кожа.
Лесно да се држиме прав, ви обезбедува природна и нежна шминка.
Одлично за лице во прав, руменило, контура, руменило примена.
Погоден за професионална употреба или домашна употреба.
Спецификации :
Предмет : Шминка Четка
Четка Глава : Вештачки влакна
Се Справи Со : Пластика
Боја : Како на сликата
Големина : Прибл. 110 X 55мм/4.33 X 2.17 во.
Одржување : Миење со благ детергент и сува во сенка од виси до
Карактеристики :
Стилски и преносни фондацијата четка за практично користење.
Изработени од мек, најлон коса, освои't иритираат вашата кожа.
Лесно да се држиме прав, ви обезбедува природна и нежна шминка.
Одлично за лице во прав, руменило, контура, руменило примена.
Погоден за професионална употреба или домашна употреба.
Спецификации :
Предмет : Шминка Четка
Четка Глава : Вештачки влакна
Се Справи Со : Пластика
Боја : Како на сликата
Големина : Прибл. 110 X 55мм/4.33 X 2.17 во.
Одржување : Миење со благ детергент и сува во сенка од виси до
1000pcs/многу DHL Брзо Бесплатен Превозот
Добар Профит за reselling

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Шминка Четка
Големина:
Makeup Brush
Четка Материјал:
Синтетичка Коса
Рачка Материјал:
Пластични
Бренд Име:
UOCBBY
Количина:
Шминка Четка
Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
Фондацијата
Број На Модел На:
Шминка Четка