.

Сирена Риба Шминка Четка Убавина Прав Фондацијата Контура Четки Фондацијата Руменило во Прав Контура сочинуваат шарени Четки 3pcs

Сирена Риба Шминка Четка Убавина Прав Фондацијата Контура Четки Фондацијата Руменило во Прав Контура сочинуваат шарени Четки 3pcs

DEN 431.52

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики :
Стилски и преносни фондацијата четка за практично користење.
Изработени од мек, најлон коса, освои't иритираат вашата кожа.
Лесно да се држиме прав, ви обезбедува природна и нежна шминка.
Одлично за лице во прав, руменило, контура, руменило примена.
Погоден за професионална употреба или домашна употреба.
Спецификации :
Предмет : Шминка Четка
Четка Глава : Вештачки влакна
Се Справи Со : Пластика
Боја : Како на сликата
Големина : Прибл. 110 X 55мм/4.33 X 2.17 во.
Одржување : Миење со благ детергент и сува во сенка од виси до

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Шминка Четка
Големина:
Makeup Brush
Четка Материјал:
Синтетичка Коса
Рачка Материјал:
Дрво
Бренд Име:
UOCBBY
Количина:
Шминка Четка
Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
Фондацијата
Број На Модел На:
Шминка Четка