.

Ламбда Сензор 2344503 89465-42130 8946542130 234-4503 О2 Сензор Задните Кислород Сензор Одговара За Toyota RAV4 2.4 L 2004 2005

Ламбда Сензор 2344503 89465-42130 8946542130 234-4503 О2 Сензор Задните Кислород Сензор Одговара За Toyota RAV4 2.4 L 2004 2005

DEN 1919.52

Пристапност
Во достапна форма


Почитувани Добредојдовте На Нашиот Магазин
Од : Авто делови дома Led Ко.
Производ : О2 Кислород Сензор / Ламбда Сензор
ОЕМ Бр. : 8946542130
За Автомобили : За Toyota RAV4 2.4 L
Количина : 1 PCS
Плаќање : T/T
Гаранција : 12 месеци
Се Вклопуваат Во Автомобил За :
2005 Toyota RAV4 База Спорт Комунални 4-Врата 2.4 L 2362 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2005 Toyota RAV4 L Спорт Комунални 4-Врата 2.4 L 2362 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2005 Toyota RAV4 Спорт Спорт Комунални 4-Врата 2.4 L 2362 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
2004 Toyota RAV4 База Спорт Комунални 4-Врата 2.4 L 2362 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
Ако имате итни работи ,pls контактирајте ме преку е-маил, или на Skype : mam-chan
ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ ЗАБЕЛЕШКА
DHL/UPS/ТНТ/EMS/ФЕДЕКС : земете 3-5 дена во
E-пакет/Воздухопловната : 7-25 дена да Азија,Северна Америка,Западна Евра, додека 15-30 дена да се Блискиот Исток, Јужна Америка,
Исток Евра и Африка 15-60 дена.
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay (зачувам),Кредитна Картичка ,кредитна долари услови .се разбира други услови за плаќање треба вашата дополнителен услов пред вашата понуда . Како western union,Телеграфска трансфер.. е прифатена . Ние може да разговарате онлајн со Али трговија maneger ИЛИ оставете ни ја вашата порака
По услуга
Клиенти вкупно задоволство е нашиот најголем приоритет.

Главните карактеристики

Материјал:
89465-42130 8946542130
Број На Модел На:
89465-42130 8946542130
Бренд Име:
Hi-власт
Кислород Сензор 89465-42130 2344503:
ОЕМ