.

Нови 1Pcs Фиксна дијаметар 30мм KP006 Цинк Легура Имајќи пиедестал Седиште Топката Имајќи Домување Перница Блок Вратило Поддршка KP25

Нови 1Pcs Фиксна дијаметар 30мм KP006 Цинк Легура Имајќи пиедестал Седиште Топката Имајќи Домување Перница Блок Вратило Поддршка KP25

DEN 296.64

Пристапност
Во достапна форма

Вратило Топката Имајќи Перница Блок Поддршка Hosing Имајќи Седиште Пиедестал Планината Цинк Легура 100% сосема нов и висок квалитет на Ова Лого е само-порамнувања, перница блок ознака, можете да ја прилагодите или замени имајќи лесно. Лого има широк внатрешен прстен со две поставен завртки за прикачување на вратило Перница Блок Имајќи Страната Блок Имајќи е широко се користи во разни на машини, особено во храна машина Тие, исто така, може да се користат во фармацевтските машини, conveyering системи, филм машини за обработка, спин машина, печатење машини,итн. Производ упатство : Ако ви треба други модели, ве молиме кликнете на црвен фонт хиперврска на дадениот производ Модел : Fixed дијаметар : 8 MM Модел : Fixed дијаметар : 10ММ Модел : Fixed дијаметар : 12 MM Модел : Fixed дијаметар : 15 MM Модел : Fixed дијаметар : 17 MM Модел : Fixed дијаметар : 20 MM Модел : Fixed дијаметар : 25ММ Модел : Fixed дијаметар : 30ММ Детали параметар: Имајќи Единица Понесе Кол Димензии (mm) Гром Користи Скок линкот НЕ. D mm H L J A N H1 H2 Б1 S Ц1 Zs KP08 8 Молиме обратете се на KP08 вистинската слика KP000 10 18 67 53 16 7 6 35 14 4 5.56 33 M6 Купи ве молиме кликнете KP001 12 19 71 56 16 7 6 38 14.5 4 5 33 M6 Купи ве молиме кликнете KP002 15 22 80 63 16 7 7 43 16.5 4.5 4 34 M6 Купи ве молиме кликнете KP003 17 24 85 67 18 7 7 47 17.

Главните карактеристики

Дијаметар:
1PCS KP006
Број На Модел На:
KP005
Површина Грубост:
Ра 1.6
Премази:
Цинк Легура
Структура:
KFL001
Материјал:
Цинк Легура