.

10PCS/МНОГУ Брзо Копче Нараквици За Жените 2018 Најновите Злато Позлата 18mm Loveheart Snap Копчето Шарм Нараквици накит

10PCS/МНОГУ Брзо Копче Нараквици За Жените 2018 Најновите Злато Позлата 18mm Loveheart Snap Копчето Шарм Нараквици накит

182.40
DEN 160.00 -12 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Симпатична/Романтичен
Синџир Тип:
Пуканки Синџир
Пол:
Жените
Бренд Име:
На bloomer
Функција:
Порака За Потсетување,Расположение Tracker
Број На Модел На:
YA185
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Функција:
18mm или 20mm Snap Копчето
Метали Тип:
сребро позлатен