.

KEORMA Мода Накит Гроздобер Цинк, Алуминиум во Сребрена Боја, Виолетова Кристал Монистра Одговара Бренд Шарм Хривнија & Накит за Жените KM350

KEORMA Мода Накит Гроздобер Цинк, Алуминиум во Сребрена Боја, Виолетова Кристал Монистра Одговара Бренд Шарм Хривнија & Накит за Жените KM350

239.52
DEN 180.00 -25 %

Пристапност
Во достапна форма


*Име : KEORMA Мода Накит Гроздобер Цинк, Алуминиум во Сребрена Боја, Виолетова Кристал Монистра Одговара Бренд Шарм Хривнија & Накит за Жените Свадба
*Материјал : Алуминиумски
*Lenth : 18cm,20cm,22cm
*Големина : ве молиме видете на слика
*Овој накит спогодба со еу за животната средина барање
*Носење Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок
*Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
*Пакување : Секој во Црна Подарок Торба
Хривнија Големина Mesure Начин
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 30-60 дена не Може да се следи Кина Пост Воздух Mail 20-60 дена www.17track.net/en/ Сингапур Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ EMS 5-20 дена www.17track.net/en/ DHL/ФЕДЕКС 5-10 дена www.17track.net/en/ 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
СЕ ВРАТИ И НАПЛАТА
Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт.

Главните карактеристики

Метална боја:
Должина 18cm, Должина 20cm, Должина 22cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
KM350
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Стакло
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
KEORMA
Функција:
синџир хривнија
Компатибилност:
Жените Хривнија
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
Еко-Пријателски Цинк Легура
Повод:
Годишнина , Подароци , Партија ,Свадба ,Секојдневниот Живот
Продажбата количина за овој стил:
1pieces
боја:
како Слика
Тежина:
0.05kg/pcs
Трговија на големо:
Добредојде
Charaeter:
Срцето Монистра Хривнија
одговараат за:
Жените ,Девојка
Пакување:
Црна Подарок Торба
Должина:
18cm,20cm,22cm