.

Julie Ванг 10PCs Кафе Смола Млечно Чоколадо Шарм Приврзоци рачно изработени Виси Подарок Хривнија Handcrafts Додаток 51603

Julie Ванг 10PCs Кафе Смола Млечно Чоколадо Шарм Приврзоци рачно изработени Виси Подарок Хривнија Handcrafts Додаток 51603

DEN 100.80

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте во мојата продавница ! Brandname : Julie Ванг Реден Број : 51603 Објект Стил : Кафе Смола Млечно Чоколадо Шарм Приврзоци рачно изработени Виси Подарок Хривнија Handcrafts Додаток Материјал : Смола Боја : Кафе Пакување : 10pieces за една Големина на страница : 27*18*5mm
Како да конвертирате сантиметри да инчи
1 сантиметар е еднаков на 0.3937007874 инчи :
1cm = (1/2.54)" = 0.3937007874"
На растојание d во инчи (") е еднаков на растојание d во сантиметри (cm) поделен со 2.54 :
d (") = d (cm) / 2.54
Превозот И Враќање :
1. Ние ќе брод цел во 24-48 часа по уплатата се примени и comfirmed од Aliexpress.
2. Генерално превозот времето е за 2-4 недели од Кина, за повеќето од другите земји во светот, до Русија и Бразил може да потрае околу 45 дена.
3. Ако вашиот објект не пристигнат на време, ве молиме да не hestiate да не контактирате за повеќе информации, Ние секогаш се стави клиенти задоволство над се, и ќе ја направи нашата моќ за да направи на нашите клиенти среќни.
Ве молиме проверете ги нашите други висок квалитет и прифатлива prodcuts!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Julie Ванг
Број На Модел На:
51603
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Шарм Тип:
Шарм
Метали Тип:
Смола
Големина:
27*18*5mm
КОЛИЧИНА:
10pcs/пакет
Функција:
Кафе Смола Млечно Чоколадо Шарм Приврзоци Рачно Изработени Виси Подарок
боја:
кафе