.

10pcs Антички Сребрен Сирена Шарм Круг Приврзоци Монистра за Накит Одлуки Наоди 21mm

10pcs Антички Сребрен Сирена Шарм Круг Приврзоци Монистра за Накит Одлуки Наоди 21mm

206.88
DEN 166.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


10pcs Антички Сребрен, јас сум Навистина Сирена Шарм Приврзоци Монистра за Накит Одлуки Наоди 21mm
Количина : 10 Парчиња
Боја : Антички Сребрен
Материјал : Цинк Легура ( олово и никел бесплатно )
Големина : Прибл 21mm
Дупка Големина : Приближно 2,5 mm
Објектот Состојба : 100% Сосема Нов
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Шарм
Бренд Име:
SunMoon
Материјал:
Метал
боја:
антички сребрен
Материјал:
Цинк Легура ( олово и никел бесплатно )
Надворешниот Големина:
Околу 21x21mm
Дупка со ГОЛЕМИНА:
Приближно 2,5 mm
Објектот Состојба:
100% Сосема Нов