.

1 Парче x за ЏИП CJ Ster Скаут II Тера Патнички ENGESA ENVEMO Camper Envemo Engesa слободни тркала заклучување центри B032HP AVM402HP

1 Парче x за ЏИП CJ Ster Скаут II Тера Патнички ENGESA ENVEMO Camper Envemo Engesa слободни тркала заклучување центри B032HP AVM402HP

2263.20
DEN 1788.00 -21 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис : слободни тркала центар Код : B032 HP Апликација : JEEP CJ Ster Скаут II Тера Патнички ENGESA ENVEMO Camper Envemo Engesa слободни тркала заклучување центри B032 AVM402
Бесплатни wheeling центар серија е нашата компанија избрана производи,што се користат за сите видови на увезените и домашни автомобили.Производот е трајност и сигурен,бидејќи имаме напредно производство перформанси ,точни инспекција опрема и строго се тестираат процес ,кој се гаранција за нашиот квалитет.
Еден добар автомобил треба добар автомобил делови ,нашите производи се добар избор.
N/G : 2kg/парче Материјал : ЧЕЛИК Пакување : 16pieces/картон Картон големина : 50*25*19(cm)
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Главните карактеристики

Бренд Име:
YJDAP
Година:
1966-1996
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Дијаметар:
10cm
Специјални Функции:
СЛОБОДНИ И КОДОТ
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Челик
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Должина:
10inch
Име На Модел:
B032HP
Spline:
27
Автомобил Производител:
JEEP CJ Ster Скаут II Тера Патнички ENGESA ENVEMO Camper Envemo Enge