.

1 парче x ЗА ЏИП UAZ,GAZ 1961--> СЛОБОДНИ ТРКАЛА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЦЕНТАР B056 AVM410

1 парче x ЗА ЏИП UAZ,GAZ 1961--> СЛОБОДНИ ТРКАЛА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЦЕНТАР B056 AVM410

2097.60
DEN 1657.00 -21 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис : слободни тркала центар Код : B056 Апликација : JEEP UAZ,GAZ 1961> СЛОБОДНИ ТРКАЛА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЦЕНТАР B056 AVM410
Бесплатни wheeling центар серија е нашата компанија избрана производи,што се користат за сите видови на увезените и домашни автомобили.Производот е трајност и сигурен,бидејќи имаме напредно производство перформанси ,точни инспекција опрема и строго се тестираат процес ,кој се гаранција за нашиот квалитет.
Еден добар автомобил треба добар автомобил делови ,нашите производи се добар избор.
N/G : 2kg/парче Материјал : ЧЕЛИК Пакување : 16pieces/картон Картон големина : 50*25*19(cm)
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Главните карактеристики

Година:
1962-2002
Бренд Име:
YJDAP
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Дијаметар:
10cm
Специјални Функции:
СЛОБОДНИ И КОДОТ
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Челик
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
2kg
Име На Модел:
b056
Објектот Должина:
10inch
Spline:
10
Автомобил Производител:
UAZ,GAZ