.

50pcs 20*12mm чисто стакло свет orb со класичен фах наоди поставено стакло меур тегли кои сакаат шише DIY шишенцето ѓердан pendant

50pcs 20*12mm чисто стакло свет orb со класичен фах наоди поставено стакло меур тегли кои сакаат шише DIY шишенцето ѓердан pendant

1695.84
DEN 1611.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

стакло шишенцето големина : 20*12mm
50pcs/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

Главните карактеристики

Стил:
20*12mm
Тема:
Цвет
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло