.

20Pcs/set Морска Ѕвезда на Ѕвезда Риби Animal Школка Плажа Украс за Аквариум Свадби Партија DIY Дома Декорација Занает 3-4cm морска ѕвезда

20Pcs/set Морска Ѕвезда на Ѕвезда Риби Animal Школка Плажа Украс за Аквариум Свадби Партија DIY Дома Декорација Занает 3-4cm морска ѕвезда

720.00
DEN 684.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 20pcs Боја : Како на сликата покаже Материјал : Природна големина : 3 to4 cm

Главните карактеристики

Големина:
3 to 4cm
Тема:
Маскота
Материјал:
Органски Материјал
Стил:
Медитеранот