.

Dewtreetali Микрофон Мотоцикл Шлем Микрофон Слушалки Приклучок За Слушалки За Телефон Стерео

Dewtreetali Микрофон Мотоцикл Шлем Микрофон Слушалки Приклучок За Слушалки За Телефон Стерео

325.92
DEN 277.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис На Производот :
Карактеристики :
- Добар квалитет на звукот, стерео звук.
- Со линија контрола за да ја прилагодите јачината на звук, многу практични.
- Силна 3 M лепило на грбот на слушалките може да бидат поправени во внатрешноста на кацигата, многу издржливи.
- Се користи заедно со шлем, лесно да се зборува.
- Универзална, погоден за мобилен телефон со 3,5 мм дијаметар четири pin приклучокот.
Боја : црна.
Материјал : ABS.
Слушалки дијаметар : за 3.7 cm.
Четири-пински приклучок дијаметар : 3.5 mm.
Кабел должина : околу 1.2 м.
Вградениот микрофон чувствителност : -58 Dd B ± 3d B.
Headphone отпорност : 32Ω ± 15%.
Фреквентен опсег : 20-20k Hz.
Контрола на јачина на звук копчиња : Yes.
++Пакет се вклучени++
1 x Мотоцикл шлем слушалки со микрофон.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
шлем слушалки
Напојување Режим:
Вградената Батерија
Посебна функција:
FM
Име На Модел:
0 0
Режим На Конекција:
Жица
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Применливи Шлем Тип:
Половина Шлем
Максималниот Број на Говорници:
2
Бренд Име:
Dewtreetali
Максимална Спогодба Растојание: