.

внатрешниот c v заеднички cv подигање поправка комплет cv заеднички forMercedes Бенц A150 A160 A170 A180 A200 A220 A250 A45AMG

внатрешниот c v заеднички cv подигање поправка комплет cv заеднички forMercedes Бенц A150 A160 A170 A180 A200 A220 A250 A45AMG

DEN 840.00

Пристапност
Во достапна форма

Количина : една цена
Тежина : околу 0.5 КГ
Материјал : Увезени материјали
Содржи : една кратка биографија се подигне, една кратка биографија подигање менгеме Cv подигање:направени со висок квалитет chloroprene гума. Со, масло, вода, високо ниво (низок) температура, облека, киселина и алкално, пламен retardant, проводници, анти-статички, итн. може да издржи минус 30 целзиусови степени до 90 степени На температура во опсег без пукање.
Cv подигање менгеме :материјал за 65 Mn (пролет челик), термички третман цврстина HRC44 ~ 51 HRC, на површината на оксидација

Главните карактеристики

Бренд Име:
stenzhorn
Тип:
прашина маска