.

LAOA Т се Справи со Сливи Шрафцигер S2 Emery Слива Клучеви Алатки Со Гумена Рачка

LAOA Т се Справи со Сливи Шрафцигер S2 Emery Слива Клучеви Алатки Со Гумена Рачка

383.52
DEN 288.00 -25 %

Пристапност
Во достапна форма


LAOA
За Производите
1.Фабриката контрола стандард е супериорен во однос на домашните и меѓународните стандарди.
ние да се потрудиме да се задоволат клиент е подготвен и побарувачката на квалитет.
2.Ќе го добиете она што го плаќаат.Сите производи се вистински опис во нашата продавница.
Ве молиме прочитајте опис на производот внимателно.
3.Ако имате било какви прашања во врска со производот.Ве молиме оставете порака за нас.
Ние ќе се обиде да обезбеди повеќе високо квалитетни стоки и услуги.
За Плати
Поддршка на кредитна картичка(ЈЕНИ, и Долар)、 Web Money(WM),TT,Запад Унија , Qiwi паричник, Boleto(Бразил), SOFORT Банкарство , Alipay , итн.
За Превозот
1.По потврдувањето на нарачката, Ние ќе го испратам мојот пратката во рок од 72 часа (Освен одмор). порано ќе се плати, побрзо ќе се добие објект.
2.Сите испратени парцела, што обезбеди следење на информации. Ако сте во можност да ги пратите пратката, ве молиме контактирајте со нас.
3.Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса;ве молиме проверете на царинската политика на свој место.

Главните карактеристики

боја:
T10, T15, T20, T27, T30, 5PCS Поставува
Навој На Главата Големина:
T10,T15,T20,T27,T30
Материјал:
Легиран челик
Со Рачка Или Не:
Yes
Пакет:
5-9Pcs
Карактеристики:
Мултифункционален,Не се лизга,Двојна Глава
Бренд Име:
LAOA
Магнетно:
Yes
Број На Модел На:
LA315501~ LA315505
Тип:
Магнетни Шрафцигер
is_customized:
No
Завртка Тип На Глава:
Слива цвет
Големина:
T10,T15,T20,T27,T30