.

16dBi Висока Добивка GSM 900mhz CDMA 850mhz Надворешни Мрежа Антена N Женски Приклучок за Надворешна Антена За Мобилен Телефон Сигнал Бустер

16dBi Висока Добивка GSM 900mhz CDMA 850mhz Надворешни Мрежа Антена N Женски Приклучок за Надворешна Антена За Мобилен Телефон Сигнал Бустер

3360.00
DEN 2688.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


16d Bi Висока Добивка GSM 900mhz CDMA 850mhz Надворешни Мрежа Антена N Женски Приклучок за Надворешна Антена За Мобилен Телефон Сигнал Бустер
Продажба На Поени :
1. отворено сигналот на антената се применуваат за Надворешни
2. Погоден за CDMA GSM 850 900 сигнал бустери
3. Натпреварот заврши со N женски конектор копче за јачина на бустер
4. Фреквенција : 824-960mhz
5. Стекнат : 16d Bi
6. Вклучени 0.3 метри должина на Кабел
7. Стои-бран сооднос (SWR)
8. Max. излезна моќност 100 W
Детали Фотографии :
Пакување, Вклучувајќи :
1. Еден мрежа антена
__________________________________________________________________________
ЗАБЕЛЕШКА
1.Од Март,2017, Aliexpress не дозволува да брод сигнал бустери да се сад , ВЕЛИКА БРИТАНИЈА , КАНАДА и АВСТРАЛИЈА . Ако купувачи од овие земји сакаат да се купи сигнал бустери на Aliexpress, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе нудиме решенија.
2.Ве молиме бидете сигурни која фрекфенција може да работи за вас, пред да се купи сигнал бустери. Ако не знаете кој сигнал бустер може да работи за вас, ве молиме контактирајте со нас пред да ја купите. Ако купувате погрешен сигнал бустер, ние ќе ве контактираме во рок од 2 дена, ние ќе одиме на превозот на погрешен сигнал бустер за вас, ако ние не се вашиот одговор.
3.Откако ќе се добие сигнал бустер, ве молиме тест тоа на почетокот.

Главните карактеристики

Бренд Име:
lintratek
Број На Модел На:
OSG-16NK-82/96
Фреквентен Опсег:
824-960MHz
компатибилен за:
GSM 900mhz и CDMA 850mhz
Големина:
850x215x65mm
Добивка:
16dBi
Конектор тип:
N женски
Користат За:
Мобилен телефон сигнал бустер repeater
стои-бран сооднос (SWR):
Max. Излезна Моќност:
100W
Тежина:
3.5KG
Отпорност:
50Ohm