.

Нерѓосувачки челик 25мм Магнет Кристал Падне Дрво Ароматерапијата locket Хривнија Алка етерично масло diffuser locket хривнија

Нерѓосувачки челик 25мм Магнет Кристал Падне Дрво Ароматерапијата locket Хривнија Алка етерично масло diffuser locket хривнија

4320.00
DEN 2635.00 -39 %

Пристапност
Во достапна форма


вклучува 5 0pcs Перат Замена Влошки
за нас
1.Ако ви треба обичај ве молиме контактирајте со нас
2. Цел количество повеќе од ќе слободни брод DHLFEDEX ЕМС .
3.Ако ви се цел на многу различни брзо видови иако компанија,како што се DHL, Fed EX, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.
4.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
1. Како да се цел?
2. Плаќања
Ние прифаќаме Зачувам.
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.
3. Превозот
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
Oorders обработени навремено по плаќање vertification
Pls се сигурни дека точно за адресата.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.
Кина Пост (види подолу лист)
Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на периоди или во климата временските услови.
4 Нашите пакување
5.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Hummer
Број На Модел На:
25мм закачам
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Rolo Синџир
is_customized:
Yes
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
AMYA