.

BISAER Автентични 925 Фунта Сребро Среќа Сино Око Змија Влакно Синџир Линк Хривнија Тенис Хривнија за Жени Сребрен Накит

BISAER Автентични 925 Фунта Сребро Среќа Сино Око Змија Влакно Синџир Линк Хривнија Тенис Хривнија за Жени Сребрен Накит

DEN 671.52

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BISAER БС
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Број На Модел На:
GXB033
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
925 Sterling silver
гарантирањето:
100% 925 Фунта Сребро ,ако не ,целосна наплата
Подарок за:
Девојка ,Жена,Семејство ,Ќерка ,Си
Повод:
Партија,Свадба,Ангажман ,Годишнина