.

Жените Додатоци Шкотска Трн Алки Нараквици за Подароци Прилагодливи Хривнија Wristbands

Жените Додатоци Шкотска Трн Алки Нараквици за Подароци Прилагодливи Хривнија Wristbands

168.00
DEN 101.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма


Жените Додатоци Шкотска Трн Алки Нараквици за Подароци Прилагодливи Хривнија Wristbands
жените девојки мода накит
ретро стил
Зачувај Плаќање со Зачувам Услуга :
Сите плаќање ќе ја испрати од Зачувам плаќање услуга, плаќање ќе биде објавен откако ќе се потврди на испорака.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас ! ние ќе одговор во навремено.
Капка Превозот Услуги :
Намалувањето на превозот е вообичаен начин на тргување. Цел ќе бидат испратени директно до вашиот клиент. Fastly и Безбедно. Само да нарачате и да се напомене вашиот клиент адреса, тогаш ние ќе го стори останатото на работа. Заштедите време и пари. Тоа е добредојден да им покажеме на нашите производи на слики на вашиот клиент.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
dongsheng накит
is_customized:
No
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
E193
Компатибилност:
Моден
Метали Тип:
кожа
Функција:
Моден
Материјал:
кожа
боја:
Како што е прикажано
Пол:
жени/девојки
Тип На Објект:
Додатоци
Тип:
Нараквици
Материјали:
Кристално
Стил:
Гроздобер