.

2017 новите Европски Шарм Монистра DIY Стил Нараквици Мода Сребро позлатен Областа на Daisies Murano Стакло&Кристално

2017 новите Европски Шарм Монистра DIY Стил Нараквици Мода Сребро позлатен Областа на Daisies Murano Стакло&Кристално

DEN 175.20

Пристапност
Во достапна форма

Парична казна или Мода : мода Предмет Тип : Нараквица Стил : Трендовски Пол : Жените Поставување Тип : Невидливи Поставување на Материјал : кристал Синџир Тип : Змија Синџир Должина : 18~21cm Затворач Тип : Скриени-безбедност-класи Формашема : Геометриски Нараквици Тип : Синџир & Линк Нараквици Бренд Име : џек jewelr Occashion : Годишнина,подароци,партија Место на потекло : Yiwu град,кина Позлатен : Цинк легура Е прилагодено : Да Еко-пријателски : Да

Главните карактеристики

Метална боја:
17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm
Должина:
22cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Материјал:
Кристално
Компатибилност:
ios
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Обликотшема:
Круг
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
PA040
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
хривнија
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Невидливи Поставување