.

Шарм Странично Крстот Хривнија Водат Синџир од не ' Рѓосувачки Челик Класичен Христијански Хривнија За Жени Мажи Среќа накит

Шарм Странично Крстот Хривнија Водат Синџир од не ' Рѓосувачки Челик Класичен Христијански Хривнија За Жени Мажи Среќа накит

91.20
DEN 73.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


Шарм Странично Крстот Хривнија Водат Синџир од не ' Рѓосувачки Челик Класичен Христијански Хривнија За Жени Мажи Среќа накит
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Тип : Крос-Хривнија
Облечен Повод : Булчински Туш,Ангажирање,Забава,Свадба,Роденден,Секојдневно,Божиќ,Ноќта На Вештерките,Thankgiving
Подарок За : Најдобар пријател, Љубовник,Жени, Мажи, Девојки, Мајката, Семејството, Децата, Неколку

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Крстот Нараквици
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
CAVSUAT
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Крстот
Компатибилност:
пријателство нараквици
Функција:
Жените Хривнија
боја:
злато/сребрена
дизајн:
Ние може да направи прилагодено производи
Пакување:
Картичка (Ние го прифаќаме прилагодено)
Повод:
Булчински Туш,Ангажирање,Забава,Свадба,Роденден,Секојдневно,Божиќ
Подарок за:
Најдобар пријател, Љубовник,Жени, Мажи, Девојки, Мајката, Семејството, Децата, Неколку