.

Granny Шик Висок квалитет на мажите 12mm алки линк синџири Мода 316L не 'рѓосувачки челик Фигаро Кутија Синџир Черепот Глави хривнија за човекот

Granny Шик Висок квалитет на мажите 12mm алки линк синџири Мода 316L не 'рѓосувачки челик Фигаро Кутија Синџир Черепот Глави хривнија за човекот

911.52
DEN 820.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот информации :
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Ние брод на светот со Кина пост воздух mail, тоа обично трае 30-50 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 50 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн). Ако предмети се уште не пристигне по 50 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Плаќање
Плаќањето е excepted да се примени во рок од 3 дневна кога ќе се плати.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање .Ние, исто така, ги прифатат овие методи, како што се T/T,Western union,Money gram и други методи.
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
Никој
Бренд Име:
Granny Шик
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Нови:
100% Сите Нови
боја:
Злато Позлатен
Големина:
8.26(21cm)Length,12mm wide,75g
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Is_customized:
Yes (Min Order 50pcs)
Пакување:
OPP Вреќа Во Плик Торба
Продавница тип:
Фабрика Продавница
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)