.

со ознака се користи hummer затворач -16-36 должина од не ' рѓосувачки челик ѓердан 2mm топката синџир на модни монистра синџири 20pcs ZX472C

со ознака се користи hummer затворач -16-36 должина од не ' рѓосувачки челик ѓердан 2mm топката синџир на модни монистра синџири 20pcs ZX472C

DEN 816.00

Пристапност
Во достапна форма


Нашата посветеност
(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;
(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистина
Sizs : ширина 2mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела
Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)
друга боја 1.5 mm монистра синџир
Производи од истата серија
За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купони
Продавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)
За превозот
1. Бесплатен превозот употреба ПРОЗОРЦИ & Fedex, кога цел повеќе од $100 USD
(само за сад и југо-источно Азиските земји)
2. Бесплатен превозот употреба Хонгконг пост или Кина пост кога вашата нарачка помалку од $150 USD
(бесплатен превозот користите e-Пакер за САД, бесплатен превозот употреба Русија Експрес-Ss PSR за Русија)
3. Бесплатен превозот употреба UPS или Fedex или DHL кога цел повеќе од $150 USD
(за Северна Америка, Европа, Австралија, Азија . ние, исто така може да го користите за ПАТАРИНА за Австралија гости)
За превозот време и тарифите
HKpost и Кина пост треба околу 20-60 денови за испорака, но генерално не тарифи;
UPS-от и Fedex само треба за 4-7 дена, извесно време се тарифи;
DHL само треба за 4-7 дена,извесно време се тарифи;
СЕ потребни околу 6-10 дена;
e-Пакет треба за 7-25 дена;
Русија Експрес –SPSR треба околу 10-20 дена
Тарифи и други дополнителни такси
(1) Ако тарифи и други дополнителни такси се случи во Кина, ние ќе ги плаќаат за вашиот налог;
(2) Ако тарифи и други дополнителни такси се случи во транзитните земји, ние ќе се обидеме ги плаќаат за вашата цел повторно;
(3) Ако тарифи и други дополнителни такси се случил во Земјата на дестинација, треба купувачот да плати тарифи и други дополнителни трошоци;
.

Главните карактеристики

Метална боја:
16Inch 410mm 20pcs, 18Inch 460mm 20pcs, 20Inch 510mm 20pcs, 22Inch 560mm 20pcs, 24Inch 610mm 20pcs, 26Inch 660mm 20pcs, 28Inch 710mm 20pcs, 30Inch 760mm 20pcs, 32Inch 810mm 20pcs, 34Inch 860mm 20pcs, 36Inch 910mm 20pcs, 38Inch 960mm 20pcs
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
не
Обликотшема:
Топката
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бренд Име:
KUNAFIR
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
ZX472C
Материјал:
Метал
боја:
сребро бела
Големина:
diameter 2mm
Пакување:
OPP Пластични кеси
околу 100 метри:
само синџир нема делови, opp вреќа пакување
делови:
10# hummer затворач , 0.7x4.5mm скок прстен
Должина:
can choice products options