.

Силна Убавина Синтетички Долга Кадрава Темно Кафеава Боја Перики За Жените Целосна Capless Перика

Силна Убавина Синтетички Долга Кадрава Темно Кафеава Боја Перики За Жените Целосна Capless Перика

1222.56
DEN 1088.00 -11 %

Пристапност
Во достапна форма


Силна Убавина Синтетички Долга Кадрава Темно Кафеава Боја Перики За Жените Целосна Capless Перика
Карактеристики
1.Лесно да се чисти и да ги чува
2.Бојата одговара на вашиот тен и боја изгледаше повеќе убава и шармантна.
3.Модерен и стилски долга коса перика изгледа природно. реално. убава и женски
4.Материјалот е отпорни на топлина влакна. што можете да кадрава .исправете.и blowdry.Но, ние предлагаме степен е не повеќе од 150 степен, со цел да се заштити перики добро.
5.Големината е прилагодлива и без игли или лента треба да се бара. Тоа треба да се вклопат за повеќето луѓе. Сите што треба да направите е да се прилагоди на куки во внатрешноста на капа за да се точна големина за да одговараат на вашиот шеф.
Опис
1.Состојба : нова влакна коса, перики
2.Материјал : синтетички влакна
3.Капа големина : просечна
Пакетот вклучува :
1 x перика за женски
Капа Внатре Детали :
Повеќето Капа машина се направени.и речиси исто како и слики .но, можеби само мала разлика.
Добредојде на мојата продавница
Поштенски : Ние испрати стока со ЕМС или EQUICK,EMS и EQUICK е многу брзо и многу безбеден начин и ќе го добиете предмети во 5 или 8 работен ден по што ги испраќате,ние може да ви даде на следење на број за да проверите e-mail статус .

Главните карактеристики

Протегала должина:
20inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Текстура:
Кадрава
Може Да Се Permed:
Yes
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики
Перики Должина:
Долго
Бренд Име:
StrongBeauty
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Број На Модел На:
Ж-WG931
густина:
150%