.

Новиот дизајн 1280x800 resoluction ip камера тестер со 7 инчен ips екран на допир за IPC9800ADHS

Новиот дизајн 1280x800 resoluction ip камера тестер со 7 инчен ips екран на допир за IPC9800ADHS

12648.00
DEN 12016.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


IPC9800 ADHS 7" Екран на Допир за видео надзор Аналогија Видео HD1080 P IP
Камерата Wifi Тестер

Главните карактеристики

Максимална IR Растојание(м):
10-20м
Леќа:
3.6 mm
Бренд Име:
safeguide
Број На Модел На:
IPC9800ADHS
Сензор Големина:
1/3 инчен