.

Падот на мажите отворено спортски јакна капа боја џемпер overcoat лабава грб надворешниот облека надворешниот носат

Падот на мажите отворено спортски јакна капа боја џемпер overcoat лабава грб надворешниот облека надворешниот носат

DEN 1750.08

Пристапност
Во достапна форма

modname=ckeditor
'

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Дуксери
Спорт Тип:
Скејтбординг
Функција:
Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Анти-Pilling
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Бренд Име:
HEYAFLY
Име на производ:
Спортски
Класификација:
На Маскирани Грб
Шема:
боење
народот:
Мажи
Сезоната:
пролетта и есента
Материјал:
Памук, Полиестер
Материјал Содржина:
Содржина
Материјал Карактеристики :
Удобност, еластичност и топлина
боја:
2 бои
Големина:
M,L,XL,XXL,XXXL