.

ВЕКТОР Бренд Скијачки Очила Со Случајот Двојно Леќа UV400 Анти-магла Ски Снег Очила за Скијање Мажи Жени Зима на Аикидо Eyewear HB108

ВЕКТОР Бренд Скијачки Очила Со Случајот Двојно Леќа UV400 Анти-магла Ски Снег Очила за Скијање Мажи Жени Зима на Аикидо Eyewear HB108

1967.52
DEN 1200.00 -39 %

Пристапност
Во достапна форма


Производ Детали
Висок Квалитет на ВЕКТОР Бренд за Професионална Скијање Аикидо Очила!!
Карактеристики Рамка Бои : Портокал Сини Морнарица Црвено Сребро Eyewear Тип : Професионални Скијање Eyewear Оптички Леќи Атрибут : UV400 Заштита, Огледало Слој Леќа Ширина : 15.9 cm Леќа Висина : 9.5 cm Тежина : 160g Рамки Meterial : TPU Леќи Meterial : PC Сертификација : ISO9001 Користење TPU материјал за рамката, материјалот има одлична флексибилна перформанси, па нема да предизвика повреда на очите кога се огледало површина од влијание. Користење на КОМПЈУТЕР материјал двојно шприц за леќи, кој е отпорен на гребење, отпорност, УВ НАМАЛИ, анти-магла и други карактеристики
Пакетот вклучува 1 * Скијање Eyewear 1 * Eyewear Спецификација 1 * Стаклена ткаенина за чистење 1 * Оригиналниот Eyewear Случај (Црна Боја)
Намената Поради снегот рефлектира сончевата светлина е силна плус ладно правец стимулирана очите. Ние ви препорачуваме да изберете security професионален ски очила додека бренд "ВЕКТОР" е вашиот најдобар избор. ВЕКТОР скијачки очила е посоодветен се соочи и да се спречи во ветрот. Леќата се направени од увезени анти-магла леќи и својата облоги стврдне и да се третираат со отпорно на гребење на површината на влијанието и абразија способности.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
Скијање
Леќа Висина:
9.5 cm
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Ширина:
15.9 cm
Леќи Во Боја:
Повеќе
Бренд Име:
ВЕКТОР
рамка боја:
Повеќе
Пол:
Мажи
Рамка Материјал:
Ацетат
Оптички Леќи Атрибут:
UV400 Заштита, Огледало Слој
Број На Модел На:
HB 108 Сребро.
Функција:
отпорен на гребење, отпорност, УВ НАМАЛИ,Анти-магла