.

100pcs/многу 2000ML Преносни Независност кеси Течни перење Туш Гел Рака сапун Вода Млеко сок Млазницата Торба 21cmx31.5cm

100pcs/многу 2000ML Преносни Независност кеси Течни перење Туш Гел Рака сапун Вода Млеко сок Млазницата Торба 21cmx31.5cm

4800.00
DEN 4560.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Име на производ : Транспарентна Cosplay пијалоци кеси Боја : Бела Материјал : PA+PE+домашно МИЛЕНИЧЕ Внатрешниот дијаметар на шишето устата : 1.5 cm Големина : За 21x31.5cm
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки како и брзо, како possibl

Главните карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Применливи Простор:
Зад Вратите/На Ѕидовите
Материјал:
ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ+PE
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
облека
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Број На Модел На:
LZ0879
Класификација:
Сет
Форма:
Облека Виси Тип/Виси Тип
Шема:
Три-димензионални Тип
Дебелина:
17.5 жица
Капацитет:
2000ml
Спецификација:
21x31.5cm
Производот:
Млазницата Торба