.

2017 НОВИ Креативни Топки сладолед Овошје Топки Мулти-функција Нерѓосувачки Челик Риба Форма сладолед Алатки

2017 НОВИ Креативни Топки сладолед Овошје Топки Мулти-функција Нерѓосувачки Челик Риба Форма сладолед Алатки

427.68
DEN 235.00 -45 %

Пристапност
Во достапна форма


Точка име : 2017 НОВИ Креативни Топки сладолед Овошје Топки Мулти-функција Нерѓосувачки Челик Риба Форма сладолед Алатки
А Превозот адреса - Предмети ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress профил адреса,ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса е целосна и точна.
B. Помалку 150$, Ние ќе брод бесплатно преку Кина Пост Воздух Mail. 15-22 дена да пристигнат.
C. Вашата нарачка тежина е повеќе од 2 Kg, ние треба да Делумно пратки од Кина Пост Воздух Mail или Epacket ,ако цел повеќе од 180 ние ќе бесплатен превозот Од FEDEX ,DHL ,EMS и така натаму .
Ние ви ја испраќаме на Светот ,се Очекува APO/FPO.
Предмети се испраќаат од Кина, Воздухот Mail ,Достигнувајќи повеќето земји whitin 10-60 работни дена
Времето за испорака зависи од desitination и други фактори,тоа може да потрае и 20 дена
Има многу видови на плаќање ќе можете да изберете во Aliexpress. Ние ви препорачуваме ЗАЧУВАМ,и кредитна картичка, уплата е, исто така, живи и за нас,бидејќи таму ќе биде noraml постапка,за 24hours за aliexpress да ја потврдите вашата кредитна картичка информации,во ова време,за безбедноста на двете страни,ние не им е дозволено да брод,и предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена кога aliexpress потврди исплата информации.
12 месеци waranty,Купи со доверба
Ако не сте задоволни кога ќе примите ги,ве молиме вратете го во рок од 14days за замена или пари назад .

Главните карактеристики

Тип:
Сладолед Алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Број На Модел На:
ZM00208
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Сладолед Алатки Тип:
Сладолед Топки & Купишта
weitht :
47g
Големина:
9.3*3.3cm
Функција:
Сладолед Топки & Купишта