.

ShineHome-Обичај 4 Панел Свеќа СПА Тело Ноктите Салон Масла на Платно Декоративни Слики Фотографии, Отпечатоци на Ѕидот Уметност

ShineHome-Обичај 4 Панел Свеќа СПА Тело Ноктите Салон Масла на Платно Декоративни Слики Фотографии, Отпечатоци на Ѕидот Уметност

768.00
DEN 576.00 -25 %

Пристапност
Во достапна форма


Големина Б : 30x20cm x4pcs ( appr. 11.81 7.87 х " х 4pcs)
Големината на C : 45x30cm x4pcs ( appr. 17.72 x 11.81 " x 4pcs)
Големина D : 60x40cm x4pcs (appr. 23.62 x 15.75 " x 4pcs)
Големина E : 75x50cm x4pcs (appr. 29.53 x19.69" x 4pcs )
Големина F : 90x60cm x4pcs (appr. 35.43 x23.62" x 4pcs )
Пакетот вклучува : 4pcs платно печатење .
Внимание : ни e-mail, прво за цена понуда за сопствени големина
Опис Тип Печатени Is_customized Да Оригинални Нема Висок Квалитет Одлична може да се appied во музејот Сликарство Водоотпорен Да Слика Meterial Висок квалитет на платно база на Нафта Сликарство Стил Модерна ѕид полиестер платно печатење Печатење Материјал еколошки масло печати на платно Сликарство Technic Модерни Декоративни Платно Уметност Отпечатоци Употреба Трговија, Забава, апарати за Домаќинство
Прилагодување & P r o c e s s Доколку сакате да го нарачате во други големина/стил; I f сакате да конвертирате вашата омилена фотографија во висок квалитет на печатење на платно;
N ote : квалитетот на нашите печатење ќе биде толку добра како на сликата што ја обезбеди за нас. Важно е дека вашата фотографија е на соодветна големина и квалитет. Квалитетот ќе се влоши ако се направи проширувања од фотографија на малата големина. Ве молиме контактирајте ако не сте сигурни или треба assisitance.
Процес : Што eamil ни фотографијата да ја печатите, заедно со спецификација на барања; Ние ќе го проверат квалитетот на вашата слика и eamil слика за вашиот преглед и одобрување, заедно со цена понуда; Ќе ни ги испратите целосна плати документот, тогаш ние започнете со печатење и организира превозот во рок од 3 работни дена.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
Б 30x20cm x4pcs, C 45x30cm x4pcs, D 60x40cm x4pcs, E 75x50cm x4pcs, F 90x60cm x4pcs, Сопствен SMS-за да го цитирам
боја:
БЕЗ РАМКА, РАМКА СО
Бренд Име:
ShineHome
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Уште живот
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
Yes
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
M1233
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No
Обликот:
правоаголник