.

Рачно Насликани Апстракт Палета Нож Борови Шуми Маслото На Платно Бреза Ѕид Слика Дневна Соба И Спалната Соба Дома Ѕид Оркестарот

Рачно Насликани Апстракт Палета Нож Борови Шуми Маслото На Платно Бреза Ѕид Слика Дневна Соба И Спалната Соба Дома Ѕид Оркестарот

3528.00
DEN 1800.00 -49 %

Пристапност
Во достапна форма

Рачно Насликани Апстракт Палета Нож Борови Шуми Маслото На Платно Бреза Ѕид Слика Дневна Соба и Спалната соба Дома Ѕид Оркестарот Клиенти цел : Прифатено (само нас, можеме да се наслика било која големина и било слики Апликација : Дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, канцеларија, кафуле, хотел, вински бар Техника : Четка / нож, рачно насликани, фотографии или слика за да сликата Бојата и обликот : Еден маслото на платно Promoiton : Бесплатен превозот, за продажба на големо, евтини и убава масла клучен Збор : Уникатен и модерен апстракт печатени илустрации Етикетата на Производот : Ѕид уметност, дома декор, дома декор, декоративни, ликовната уметност, фотографии Материјал : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на акрилни бои
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Секое парче е обичај прави. Реалната слика може да биде малку поинаков од производот сликата.
Edge : Секоја страна extre Додадете 5cm за Srtetchecd и врамено.Ако сакате повеќе големината повеќе слика,pls контактирајте ме. Framee/Протегала : Без рамка,само платно .Поради скапи превозот цена, пакет вклучуваат само Маслото.Внатрешноста frameand превозот цена е околу$30-$100.
Да ги следите нас, ве молиме 1) додадете ја оваа ставка за да желба листа; 2) ознака нашата продавница; 3) и да се сподели со вашите пријатели.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
40X80CM, 50X100CM, 60X120CM, 70X140CM, 80X160CM, 100X200CM, 90X180CM
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
20171214003
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Акрилик
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
qijia
стилот на еден:
рачно изработени
Стил две:
апстрактното сликарство
Стил три:
палета нож сликарство
Стил на четири:
слика од броеви на платно
Стил пет:
Пејзаж Слики
стил осум:
слика calligraphy
стил девет:
слика ѕид уметност
стил десет:
маслени слики од пејзажи