.

Рачно Насликани Апстракт Густа Текстура Цвет Поле Пејзаж Маслото На Платно Цвет Поле Слика Дневна Соба Дома Декор

Рачно Насликани Апстракт Густа Текстура Цвет Поле Пејзаж Маслото На Платно Цвет Поле Слика Дневна Соба Дома Декор

3528.00
DEN 1800.00 -49 %

Пристапност
Во достапна форма

Модерна Уметност, Рачно Насликани Апстракт Круг Маслото На Платно Ѕид Picturs Дневна Соба и Спалната соба Хоби Хотел Дома Ѕид Декорација Клиенти цел : Прифатено (само нас, можеме да се наслика било која големина и било слики Апликација : Дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, канцеларија, кафуле, хотел, вински бар Техника : Четка / нож, рачно насликани, фотографии или слика за да сликата Бојата и обликот : Еден маслото на платно Promoiton : Бесплатен превозот, за продажба на големо, евтини и убава масла клучен Збор : Уникатен и модерен апстракт печатени илустрации Етикетата на Производот : Ѕид уметност, дома декор, дома декор, декоративни, ликовната уметност, фотографии Материјал : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на акрилни бои
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Секое парче е обичај прави. Реалната слика може да биде малку поинаков од производот сликата.
Edge : Секоја страна extre Додадете 5cm за Srtetchecd и врамено.Ако сакате повеќе големината повеќе слика,pls контактирајте ме. Framee/Протегала : Без рамка,само платно .Поради скапи превозот цена, пакет вклучуваат само Маслото.Внатрешноста frameand превозот цена е околу$30-$100.
Да ги следите нас, ве молиме 1) додадете ја оваа ставка за да желба листа; 2) ознака нашата продавница; 3) и да се сподели со вашите пријатели.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
40X80CM, 50X100CM, 60X120CM, 70X140CM, 80X160CM, 100X200CM, 90X180CM
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
20171220008
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Акрилик
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
qijia
стилот на еден:
рачно изработени
Стил две:
апстрактното сликарство
Стил три:
палета нож сликарство
Стил на четири:
слика од броеви на платно
Стил пет:
Пејзаж Слики
стил осум:
слика calligraphy
стил девет:
слика ѕид уметност
стил десет:
маслени слики од пејзажи