.

Мапата на светот Платно Сликарство Ѕид Модуларен Слика За Дневна Соба Класичната Европа Тип Акварел декорација Печати Формулиран

Мапата на светот Платно Сликарство Ѕид Модуларен Слика За Дневна Соба Класичната Европа Тип Акварел декорација Печати Формулиран

480.00
DEN 274.00 -43 %

Пристапност
Во достапна форма

Материјал Платно Сликарство (а Не на Страна на Нафта Сликарство) Пакет Платно во цевка Тип Без рамка за печатење платно сликарство Facebook ID Натали Ким (Nana) Големина 20cm X40cm X3 Pc (8"X16"X3) 30cm X60cm X3 Pc (12"X24"X3) 40cm X80cm X3 Pc (16"X31"X3) 50cm X100cm X3 Pc (20"X39"X3) 1inch=2.54 см 1cm=0.39 инчен Забелешка 1.Бела граница е за рамката на секој penel.Големината мерење со рака,Не може да биде 1-2 см грешка. 2.За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка оштетени на превозот,не мат, не внатре во рамката, не надвор рамка. само платно 3.Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики. 4.Овој одличен квалитет платно печатење е без внатре и надвор од рамката да се задржи надолу превозот цена, но оваа големина е обично photoframe големина и може да се подготвени рамка лесно.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
20cmX40cmX3 компјутери, 30cmX60cmX3 компјутери, 40cmX80cmX3 компјутери, 50cmX100cmX3 компјутери
Бренд Име:
BANMU
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Број На Модел На:
BGH4779
Предмети:
мапа
Медиум:
нормално мастило
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство