.

3pcs Ѕвезда Фитнес и боди билдинг Постер Ткаенина Свила Црно И Бело Постер Печатење на Големи Слики На Ѕидот

3pcs Ѕвезда Фитнес и боди билдинг Постер Ткаенина Свила Црно И Бело Постер Печатење на Големи Слики На Ѕидот

773.76
DEN 573.00 -26 %

Пристапност
Во достапна форма


ДОБРЕДОЈДОВТЕ во мојата продавница на Aliexpress,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати насликани на платно слики . извонредни цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел. Ви благодариме за се што доаѓа.
(Со нетрпение очекуваме да вашата совети)
Материјал
Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали .
Квалитетот оценка
ААА+ Висок квалитет.
Врамени
Unstretched (валани во една цевка) се купи : не врамено.
Customer Service
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.
Големина
1#=Големина : 30x60cmx3(3pcs/set)
2#=Големина : 40x80cmx3(3pcs/set) 3#=Големина : 50x100cmx3(3pcs/set) 4#=Големина : 60x120cmx3(3pcs/set)
Превозот
Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority.
1. Кина Пост Воздух Mail
2. e Packet
3. SFExpress
4. EMS
Време на испорака
1. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 30 дена,
2. e Packet : 10 да 25days
3. SFExpress : 7 25days
4. EMS : 7 до 10 дена
За Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
30x60cmx3, 40x80cmx3, 50x100cmx3, 60x120cmx3
боја:
Бела, Жолта, Црна
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
020806-1
Бренд Име:
famili
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Портрет
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник