.

HD Печатени Плажа, сурфање гребен Слика на платно соба декорација печатење на постер фотографија платно Бесплатен превозот/gg-1552

HD Печатени Плажа, сурфање гребен Слика на платно соба декорација печатење на постер фотографија платно Бесплатен превозот/gg-1552

518.40
DEN 518.00 -0 %

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте нашата продавница : 24 часа онлајн ДОБРЕДОЈДОВТЕ на нашата продавница на Aliexpress,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати насликани на платно слики . извонредни цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел. Ви благодариме за се што доаѓа. Слободен слики : Ние може да ви испрати нашите слики без жиг за бизнис соработка. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку онлајн порака или e-mail. Бесплатен превозот :
1,слободни изразат испорака ако нарачки :
а.Во САД- epacket
б.На друга земјапревозот начин ќе се избере како што е подолу piority :
б.1. epacket или кина пост Воздух Mail .
б.2 . EMS или DHL .
2.Ако сакате други слободни Експрес Испорака ,ве молиме контактирајте со нас.
Кина Пост Воздух Парцела трае 20-40days да пристигнат. Ние исто така, обезбеди превозот преку EMS и DHL, додадете малку повеќе превозот цена или треба доволно плаќање за стоки.
А,Превозот во рамките на 5days
Б,Контакт информации : Trade Manager или wechat
C,материјал : високо квалитетен платно; еколошки масло мастило.
Се Прилагодите Painitng :
Ако сакате ни да ги испечатите вашите слики, фотографии, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние ќе ви одговори во рок од 12hrs.
Имаме 2 опции за оваа painitng со рамка или не врамени ,ве Молиме изберете една опција кога ќе го купите
со рамка : значи оваа слика е протегала на дрвената рамка,подготвен да се откажам.
не врамени : значи печатени платно само и таму се 4cm бела граница секоја страна.
Големина на :
size1 : 20x40cmx4pcs,20x55cmx1pcs (8x16inchx4p,8x22inchx1p)
вкупна ширина : 100cm(40inch)
size2 : 30x55cmx4pcs,30x80cmx1pcs (12x22inchx4p,12x32inchx1p)
вкупна ширина : 150cm(59inch)
size3 : 40x70cmx4pcs,40x100cmx1pcs(16x28inchx4p,16x40inchx1p)
вкупна ширина : 200cm(79inch)
1.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
size1, size2, size3
боја:
не врамени, со рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Бренд Име:
PunLu
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка на режимот:
Формулиран
Број На Модел На:
ny-1552
Форма:
Во комбинација
Предмети:
Seascape
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Медиум:
Платно Печатење
Рамка на режимот:
Врамени на врати
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
КАКО ШТО Е ОПИШАНО
Тип:
Печатени
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство