.

Artryst 5 парчиња на убавицата и ѕверот рози модерна платно ликовна уметност ѕид за насловна оркестарот спална соба слика HD отпечатена на платно

Artryst 5 парчиња на убавицата и ѕверот рози модерна платно ликовна уметност ѕид за насловна оркестарот спална соба слика HD отпечатена на платно

676.32
DEN 676.00 -0 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Големина (Инчен):
Големина 1 Формулиран, Големина 1 Врамени, Големина 2 Врамени, Големина 2 Формулиран
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Предмети:
Цвет
оригиналниот:
No
Бренд Име:
Artryst
Број На Модел На:
AR319
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Рамка на режимот:
врамени
Од:
Кина
Платно:
Сјајни
мастило:
Животната средина пријателски
додаток:
Проширување завртка
Примена:
ѕидот декорација
Рамка:
1.5x2cm Дрво
Функција:
Вода и УВ доказ
Пакување:
Се намали филм и Картон
Виси Метод:
Подготвен да се откажам
обичај слика:
Прифатливо