.

Акварел Алиса Во Земјата На Чудата Платно A4 Уметност Печатење На Постер Филм Анимирани Самовили Слики Девојка Соба Ѕид Оркестарот Сликарство Без Рамка

Акварел Алиса Во Земјата На Чудата Платно A4 Уметност Печатење На Постер Филм Анимирани Самовили Слики Девојка Соба Ѕид Оркестарот Сликарство Без Рамка

335.52
DEN 208.00 -38 %

Пристапност
Во достапна форма

Акварел Алиса Во Земјата На Чудата Платно A4 Уметност Печатење На Постер Филм Анимирани Самовили Слики Девојка Соба Ѕид Оркестарот Сликарство Без Рамка Бренд
Love Space
Печатење
Европскиот Стандард
Еко-Пријателски
Материјал
Платно
Е прилагодена
Yes
Големина
Ние нудиме многу големина опции.
(Ако сте треба други големини, ние може да се прилагоди)
Функција
Моден Дома Декорација
Бои
КАКО ФОТО
Можете да наведете боја
со порака
Технологија
Печати
(Печати не вклучуваат секоја рамка)
Answer : ___________________________ Note :
1, може да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор или мобилен амбиент.
2, големината е мерени рачно. Толеранција е 0.5 cm.
3, 1 инч=2.54 см
4.Без Рамка

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
20x25cm без рамка, A4 21X30cm без рамка, 30x40cm без рамка, 40x50cm без рамка, 50x70cm без рамка, 60X80cm без рамка, 70x100cm без рамка, 15x20cm без рамка, 13X18cm без рамка
боја:
4pcs Сет
Бренд Име:
wishspace
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Предмети:
Анимација
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Број На Модел На:
LS75170
Техника:
Спреј Сликарство
Тип На Објект:
Анимација ѕидното сликарство
Димензија конверзија:
1inch=2.54 см
Тема стил:
Модерна
Занает/Технологија:
Печатење
Еко-Пријателски:
Yes
Функција:
Дома декорација
Красат одделение:
високата мода
Примена:
Облагородување Декорација
Употреба повод:
деца соби бебе соба дневна соба и спалната соба канцеларија
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство