.

4 парче платно уметност HD печатени розова молец орхидеи камен ѕид слики за дневна соба платно сликарство Бесплатен превозот/up-1405D

4 парче платно уметност HD печатени розова молец орхидеи камен ѕид слики за дневна соба платно сликарство Бесплатен превозот/up-1405D

768.00
DEN 568.00 -26 %

Пристапност
Во достапна форма


Бренд нови 5 Панел HD печатени платно сликарство!
Cavas
Висока Светлина, Водоотпорен Влакна
Рамка
Имаме 2 опции за оваа слика Врамени Со Или Без Рамка . Ве молиме изберете една опција кога ќе го купите.
Со Врамени значи сликата е протегала на дрвената рамка, подготвен да се откажам!
Не Врамени значи платно само, ќе биде валани брод.
Големина : size1 : 20cmx55cmx4pcs (8x22inchx4pcs) size2 : 30cmx80cmx4pcs (12x32inchx4pcs) size3 : 35cmx100cmx4pcs (14x40inchx4pcs) Size4 : 40cmx120cmx4pcs (16x48inchx4pcs)
Време На Испорака :
1.Количина
2. Количина помеѓу 10 и 100 парчиња/групи : 7-15 дена
3. Количина над 100 парче/групи : 15-20days
Бесплатен Превозот :
Оваа содржина е Бесплатно испорачуван e Packet или Кина пост воздух парцела. Тоа обично трае 20-40days да пристигнат.
Dropshipping Поздрав!
Ние сме професионални сликарство печатење фабрика. Ние сме среќни да се направи dropshipping за вас! Ние може да се направи овие за вас
1. Ние обезбедуваме прилагодено печатење услуга. Ние можеме да ви помогне да се подели сликата за да одговара 5 панели платно ѕид уметност.
2. Dropship наредби директно на вашиот клиент.
3. Висок Квалитет, Извонредни Цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел.
4. Ние сме одговорни за било каква штета или изгубена!
За промет на големо со клиентите,ние обезбеди капка превозот услуга.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
20cmx55cmx4, 30cmx80cmx4, 35cmx100cmx4, 40cmx120cmx4
боја:
не врамени, со врамени
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Цвет
Рамка:
Yes
Форма:
Во комбинација
Број На Модел На:
до-1405D
Материјал:
Платно
Бренд Име:
Artsailing
Стил:
Модерна
Поддршка База:
Платно
Техника:
Спреј Сликарство
Тип:
Платно Printings
Рамка на режимот:
Рамката на грбот или формулиран
Медиум:
Платно Печатење
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени
Шема:
Заоѓање
Calligraphy и сликање Големина:
КАКО ШТО Е ОПИШАНО
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник