.

Handpainted големи комбинација на слики на Ѕид Уметност Маслото На Платно зелено дрво пејзаж Уметнички дела Декорација дома поставува 5 panel

Handpainted големи комбинација на слики на Ѕид Уметност Маслото На Платно зелено дрво пејзаж Уметнички дела Декорација дома поставува 5 panel

2399.04
DEN 1919.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма

Големина на :
(1inch=2.5 cm) Size190x60cm : 30x60cm ,40x60cm,50x60cm, 40x60cm, 30x60cm
Вкупната големина е 160x80cm Внимание
Без Рамка,само Платно
(pls контактирате доколку ви треба рамката .)
Пакетот Чекори
1.Валани со цевка. 2.Валани со дебелина водоотпорен филм.
3.Добро заштитени со лента
Уникатен Дизајн
Секој маслото ќе биде 100% насликани од страна на квалификувани уметник во кина. Секој предлог ќе биде на оригиналната уникатен дизајн ѕид уметност за вашата домашна декорација.
Наплата Загарантирана
Задоволството на клиентите е најважно за нас.
Тоа е Враќање Гарантира ако не се чувствувате добро во врска со платно маслото за било која причина откако ќе го добиете вашиот објект. Ќе може да има наплата дури и ако вашето домашно милениче не ви се допаѓа сликата.
Услуга на клиентите
Ако имате било какви проблеми со вашата слика или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт. ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите се Додека не сте задоволни.
За Нас
Ние сме професионални страна се насликани маслото трговија на големо снабдувач од кина. Ние нудиме платно слика директно од уметникот. како што се модерна ѕидното сликарство, апстракт модуларен сликање пејзаж платно слики, дрво ѕид слики, модерна уметничка слика, seascape слики, платно слика цвет, животински маслото на платно, жирафа сликарство, модерен апстракт Африка слика зајдисонце, слики, изгрејсонце платно ѕид уметност, животински ѕид слики, секси голи масла, познатиот гол платно слика, апстракт платно уметност, традиционална Европската ѕид платно уметност, ѕидни слики за дневна соба декорација.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
190x60cm Без рамка
Бренд Име:
homarlt
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Стил:
Традиционален Кинески
оригиналниот:
Yes
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Медиум:
Акрилик
Број На Модел На:
5P00365
Обликот:
Нередовните
Техника:
Рачно Насликани