.

ТОП страна се насликани голема спална соба декоративни ѕид уметност густа текстура гол неколку сликарство топла љубовник водење љубов платно слика

ТОП страна се насликани голема спална соба декоративни ѕид уметност густа текстура гол неколку сликарство топла љубовник водење љубов платно слика

2351.04
DEN 1881.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма

Големина на :
(1inch=2.5 cm) Size100x60cm : 20x30cmx2,20x50cmx2,20x60cmx1
(8x12inchx2,8x20inchx2,8x24inchx1)
Вкупната големина е 100x60cm(40x24inch)
Size125x75cm : 25x40cmx2,25x60cmx2,25x75cmx1
(10x12inchx2p,10x24inchx2p,10x30inch)
Вкупната големина е 125x75cm(50x30inch)
Size150x90cm : 30x50cmx2p,30x70cmx2p,30x90cm
(12x20inchx2p,12x28inchx2p,12x36inch)
Вкупната големина е 150x90cm(60x36inch) Внимание
Без Рамка,само Платно
(pls контактирате доколку ви треба рамката .)
Пакетот Чекори
1.Валани со цевка. 2.Валани со дебелина водоотпорен филм.
3.Добро заштитени со лента
Уникатен Дизајн
Секој маслото ќе биде 100% насликани од страна на квалификувани уметник во кина. Секој предлог ќе биде на оригиналната уникатен дизајн ѕид уметност за вашата домашна декорација.
Наплата Загарантирана
Задоволството на клиентите е најважно за нас.
Тоа е Враќање Гарантира ако не се чувствувате добро во врска со платно маслото за било која причина откако ќе го добиете вашиот објект. Ќе може да има наплата дури и ако вашето домашно милениче не ви се допаѓа сликата.
Услуга на клиентите
Ако имате било какви проблеми со вашата слика или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт. ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите се Додека не сте задоволни.
За Нас
Ние сме професионални страна се насликани маслото трговија на големо снабдувач од кина.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
150x90cm Без рамка, 100x60cm Без рамка, 125x75cm Без рамка
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Стил:
Традиционалната
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
Нередовните
Број На Модел На:
5P0301
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
homarlt
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Голи
Форма:
Мулти-слика Комбинација