.

Замена на Капакот Врата Назад Батеријата Случај за Sony PSP 1000 1001 Масти - L060 Нова жешка

Замена на Капакот Врата Назад Батеријата Случај за Sony PSP 1000 1001 Масти - L060 Нова жешка

50.88
DEN 38.00 -25 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис : Материјал : пластични Боја : Црна Најдобри замена за изгубени или изгребан батеријата вратата Accommodates стандардната батерија добро Компатибилен со SONY PSP 1000 серијата, не се компатибилни со SONY PSP Тенок 2000 Големина : 6*4.8 cm/2.36"*1.89" Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Пакетот вклучува : 1 Pc x на капакот на Батеријата за SONY PSP 1000

Главните карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
Замена На Капакот Врата Назад Батеријата Случај
is_customized:
No