.

4 Иглички XLR Машки Избалансирани се Поврзете со TRS 6.5 3.5 mm mm Адаптер Конвертор-Кабел LN004998

4 Иглички XLR Машки Избалансирани се Поврзете со TRS 6.5 3.5 mm mm Адаптер Конвертор-Кабел LN004998

DEN 1242.24

Пристапност
Во достапна форма


Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.
Должина од 15cm. Ние може да прилагодено други должина за вас, pls-мејл мене ако сакате други должина.
Она што е во пакет :
4 Иглички XLR Машки Избалансирани се Поврзете со TRS 6.5 3.5 mm mm Адаптер Конвертор-Кабел
Ние нудиме на светот превозот. Од Мали парцели превозот време, обично во рок од 15 дена за 45 дена за поголемиот дел од земјата. (Ако од експрес, како што се ЕМС DHL обично 10 до 15 дена)
Ние ќе брод надвор од објектот во рок од 3 до 15days по плаќање е потврдено (некои предмети треба да се производство толку бавно)
Нашите превозот methord вклучуваат : EUB, хонг конг ПОСТ ,EMS, DHL и сл.
Купувачот pls напишете име и адреса јасно ,ние ќе не презема никаква одговорност за погрешно име или погрешна адреса .
Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса.
На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите.

Главните карактеристики

боја:
Сребро.
Бренд Име:
EachDIY
Големина:
earphone cable
Број На Модел На:
4 Иглички XLR Машки Да TRS 6.5 3.5 mm mm
Тип На Објект:
Слушалка Кабли
Пакет:
No