.

USB КАБЕЛ за ПОДАТОЦИ ЗА T20 CYBERSHOT ДИГИТАЛНА КАМЕРА

USB КАБЕЛ за ПОДАТОЦИ ЗА T20 CYBERSHOT ДИГИТАЛНА КАМЕРА

DEN 10560.00

Пристапност
Во достапна форма


Објектот Состојба : Brand New со мало пакет.
Висок квалитет на USB-кабел
Должина ( приближно ) : 1.6 M
Компатибилен со :
Sony DSC-P100, DSC-P120, DSC-P150, DSC-P200
Sony DSC-T2/G, DSC-T2/L, DSC-T2/P, DSC-T2/W, DSC-T2/Б, DSC-T5, DSC-T9, DSC-T10, DSC-T11,
DSC-T20, DSC-T20/Б, DSC-T20/P, DSC-T20/W, DSC-T30, DSC-T50, DSC-T70, DSC-T100, DSC-T100/Б,
DSC-T100/R, DSC-T200, DSC-T300
Sony DSC-H7/Б, DSC-H9/Б, DSC-H7, DSC-H9, DSC-H3, DSC-H10, DSC-H50
Sony DSC-W30,DSC-W35,DSC-W50,DSC-W55, DSC-W55/Б, DSC-W55/L, DSC-W55/P, DSC-W55 BDL, DSC-W70,
DSC-W80, DSC-W80/Б, DSC-W80/W, DSC-W80/P, DSC-W80 HDPR, DSC-W90, DSC-W90/Б,
Sony DSC-W100, DSC-W120, DSC-W120/Б, DSC-W120/L, DSC-W120/P, DSC-W130, DSC-W130/Б, DSC-W130/P,
DSC-W150, DSC-W150/N, DSC-W170, DSC-W170/N, DSC-W200, DSC-W300 ,Sony DSC-N1, DSC-N2
Она што е во пакет :
USB КАБЕЛ ЗА ПОДАТОЦИ ЗА SONY CYBERSHOT ДИГИТАЛНА КАМЕРА
Овој метод на плаќање е посебен за промет на Големо со клиентите.
Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред biding.
Сите наши објектот ќе биде предаден од страна на ЕМС да се изречни или да се регистрирате парцела.Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна.
Ве молиме имајте во предвид : Оваа ставка е предаден од кина, сите на објектот ќе биде предаден во рок од 3 до 10 дена откако ќе се плати.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Приклучете
Бренд Име:
lunashops
боја:
Злато
Тип На Објект:
Џек приклучок
Големина:
plug
Пакет:
No